0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Liverpool
۳
۳
Brighton and Hove Albion
Finished
۱۷:۳۰
Crystal Palace FC
۱
۲
Chelsea
Finished
۱۷:۳۰
Arsenal
۳
۱
Tottenham Hotspur
Finished
۱۵:۰۰
West Ham United
۱
۰
Wolverhampton Wanderers
inprogress
۲۰:۰۰
Fulham
۱
۴
Newcastle United FC
Finished
۱۷:۳۰
Bournemouth AFC
۰
۰
Brentford
Finished
۱۷:۳۰
Southampton FC
۱
۲
Everton
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie A
Internazionale Milano
۱
۱
AS Roma
inprogress
۱۹:۳۰
Napoli
۳
۱
Torino FC
Finished
۱۶:۳۰
  Spain La Liga
Sevilla FC
۰
۱
Atletico Madrid
inprogress
۲۰:۰۰
Cadiz
۰
۰
Villarreal CF
Finished
۱۵:۳۰
Getafe
۲
۳
Real Valladolid
Finished
۱۷:۴۵
  Germany Bundesliga
1. FC Koln
۳
۲
Borussia Dortmund
Finished
۱۷:۰۰
RB Leipzig
۴
۰
VfL Bochum
Finished
۱۷:۰۰
Eintracht Frankfurt
۲
۰
1. FC Union Berlin
Finished
۱۷:۰۰
SC Freiburg
۲
۱
1. FSV Mainz 05
Finished
۱۷:۰۰
SV Werder Bremen
۳
۰
Borussia Monchengladbach
inprogress
۲۰:۰۰
VfL Wolfsburg
۳
۲
VfB Stuttgart
Finished
۱۷:۰۰
  Netherlands Eredivisie
AFC Ajax
-
-
Go Ahead Eagles
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Cambuur Leeuwarden
۳
۰
PSV Eindhoven
Finished
۱۸:۰۰
FC Groningen
۰
۲
AZ Alkmaar
inprogress
۲۰:۱۵
  England Championship
Sheffield United FC
۱
۱
Birmingham City FC
Finished
۱۷:۳۰
Reading
۳
۱
Huddersfield Town
Finished
۱۷:۳۰
Sunderland
۰
۰
Preston North End FC
Finished
۱۷:۳۰
Cardiff City FC
۱
۱
Burnley FC
Finished
۱۷:۳۰
West Bromwich Albion FC
۲
۳
Swansea City
Finished
۱۷:۳۰
Bristol City FC
۱
۲
Queens Park Rangers FC
Finished
۱۷:۳۰
Blackburn Rovers
۲
۱
Millwall
Finished
۱۷:۳۰
Coventry City FC
۱
۰
Middlesbrough FC
Finished
۱۷:۳۰
Rotherham United FC
۰
۲
Wigan Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Blackpool FC
۰
۱
Norwich City FC
Finished
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates Pro League
Al Sharjah SCC
۳
۰
Al Khaleej Khor Fakkan
Finished
۱۶:۴۵
Baniyas FC
۱
۱
Al Jazira
Finished
۱۶:۴۵
Al-Nasr
۰
۱
Al Wasl
inprogress
۱۹:۳۰
Dibba AL Fujairah
۱
۲
Ajman
inprogress
۱۹:۳۰
  Japan J League
Consadole Sapporo
۴
۳
Kawasaki Frontale
Finished
۱۰:۳۰
Cerezo Osaka
۱
۱
Shonan Bellmare
Finished
۰۸:۳۰
Kashima Antlers
۰
۱
FC Tokyo
Finished
۰۹:۳۰
Gamba Osaka
۰
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۰:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۰
۴
Yokohama F Marinos
Finished
۱۰:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۴
۱
Urawa Red Diamonds
Finished
۰۹:۳۰
Avispa Fukuoka
۰
۱
Vissel Kobe
Finished
۰۸:۳۰
Sagan Tosu
۰
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۰۹:۳۰
  Scotland Premiership
Celtic FC
۲
۱
Motherwell
Finished
۱۷:۳۰
Hearts Of Midlothian FC
۰
۴
Glasgow Rangers FC
Finished
۱۵:۰۰
Aberdeen FC
۴
۱
Kilmarnock
Finished
۱۷:۳۰
Saint Mirren FC
۲
۱
FC Livingston
Finished
۱۷:۳۰
Dundee United FC
۱
۲
St. Johnstone
Finished
۱۷:۳۰
Ross County
۰
۲
Hibernian FC
Finished
۱۷:۳۰
  Uruguay Primera Division Clausura
Cerro Largo FC
۱
۰
Danubio
Finished
۰۰:۳۰
Plaza Colonia
۱
۳
Liverpool FC Montevideo
Finished
۰۳:۰۰
Montevideo City Torque
۰
۱
Cerrito CS
inprogress
۱۹:۰۰
  Croatia HNL
GNK Dinamo Zagreb
-
-
NK Slaven Belupo Koprivnica
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
NK Osijek
۴
۱
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۸:۲۵
  Turkey Super Lig
Ankaragucu
۱
۲
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۱۷:۳۰
Adana Demirspor
۰
۰
Galatasaray SK
inprogress
۲۰:۳۰
Kayserispor
۱
۲
Trabzonspor
Finished
۱۷:۳۰
Kasimpasa SK
۱
۰
Gazisehir Gaziantep FK
Finished
۱۵:۰۰
  Brazil Serie B
CS Alagoano
۱
۲
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۱:۳۰
Operario PR
۱
۱
Vila Nova GO
Finished
۰۱:۳۰
Chapecoense SC
۳
۱
EC Bahia
Finished
۰۴:۰۰
Sampaio Correa-MA
۲
۱
Gremio RS
Finished
۰۱:۳۰
Brusque
۰
۲
Criciuma EC
Finished
۱۷:۳۰
  France Ligue 1
Racing Club Strasbourg
۱
۳
Stade Rennes FC
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Racing Club
۴
۳
Rosario Central
Finished
۰۴:۰۰
Estudiantes de la Plata
۲
۴
Colon de Santa Fe
Finished
۰۱:۳۰
Tigre
۳
۰
Club Atletico Aldosivi
Finished
۰۱:۳۰
Union Santa Fe
۰
۱
Newell's Old Boys
Finished
۰۴:۰۰
Central Cordoba De Santiago
۰
۰
Sarmiento
inprogress
۱۹:۳۰
Platense
۰
۰
Defensa y Justicia
inprogress
۱۹:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۳
۱
Pohang Steelers
Finished
۱۳:۳۰
FC Seoul
۲
۳
Daegu FC
Finished
۰۸:۳۰
Incheon United FC
۰
۳
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۱:۰۰
  Russia Premier League
FK Khimki
۱
۲
CSKA Moscow
Finished
۱۷:۰۰
FK Lokomotiv Moscow
۰
۲
FC Ural Yekaterinburg
inprogress
۱۹:۳۰
Gazovik Orenburg
۴
۱
PFK Sochi
Finished
۱۴:۳۰
  Austria Bundesliga
FC Red Bull Salzburg
۱
۱
LASK Linz
Finished
۱۸:۳۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
۰
۵
SK Rapid Wien
Finished
۱۸:۳۰
SC Austria Lustenau
۱
۳
Wolfsberger Athletik Club
Finished
۱۸:۳۰
  Ukraine Premier League
Metal Kharkiv
۱
۶
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۱۷:۳۰
FC Ingulets Petrove
۰
۱
FC Vorskla Poltava
Finished
۱۳:۳۰
FK Lviv
۰
۳
SC Dnipro-1
Finished
۱۵:۳۰
  Qatar Stars League Cup
Umm Salal
۰
۱
Al Sadd
inprogress
۱۹:۴۵
Al-Wakra
۰
۰
Al Sailiya
inprogress
۱۹:۴۵
Al-Ahli Doha
۱
۱
Qatar SC Doha
inprogress
۱۹:۴۵
  Portugal Primeira Liga
Futebol Clube Vizela
۱
۰
Portimonense
Finished
۱۸:۰۰
Chaves
۰
۰
Estoril Praia
inprogress
۲۰:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sol de America
۰
۱
Cerro Porteno
Finished
۰۲:۰۰
  Venezuela Primera Division
Caracas FC
۲
۰
Deportivo La Guaira
Finished
۰۰:۳۰
Estudiantes de Mérida
۳
۲
CD Hermanos Colmenares
Finished
۰۲:۴۵
  Ecuador Serie A
Gualaceo SC
۰
۱
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۳:۳۰
  Panama Liga Prom
SD Atletico Nacional
۰
۱
SD Panama Oeste
Finished
۰۱:۳۰
Union Cocle
۰
۲
Atletico Chiriqui Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Potros Del Este Reserves
۲
۲
Plaza Amador Reserves
Finished
۰۴:۳۰
  Mexico LIGA MX
Puebla
۱
۲
Club America
Finished
۰۳:۳۰
FC Juarez
۳
۱
Pumas UNAM
Finished
۰۵:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
FC Anyang
۲
۰
Ansan Greeners
Finished
۱۳:۰۰
Seoul E-Land FC
۳
۰
Bucheon FC 1995
Finished
۱۰:۳۰
Gimpo Citizen
۱
۰
Chungnam Asan
Finished
۰۸:۰۰
  Mexico Liga MX Femenil
Gallos Blancos Del Queretaro (W)
۰
۱
Cruz Azul (W)
Finished
۰۱:۳۵
Tigres Uanl (W)
۲
۲
Monterrey (W)
Finished
۰۵:۳۰
Tijuana (W)
۱
۰
Toluca (W)
Finished
۰۳:۳۰
Unam Pumas (W)
۰
۰
Leon (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  United States USL Championship
Las Vegas Lights
۰
۰
New Mexico United
Finished
۰۵:۳۰
  Switzerland Super League
FC Basel
۲
۱
FC St. Gallen
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain LaLiga 2
CD Mirandes
۳
۳
Las Palmas
Finished
۱۷:۴۵
FC Andorra
۰
۱
Levante
inprogress
۲۰:۰۰
Racing Santander
۰
۰
Malaga CF
Finished
۱۷:۴۵
  Canada Canadian Premier League
Pacific FC
۱
۰
FC Edmonton
Finished
۰۵:۳۰
HFX Wanderers FC
-
-
Atletico Ottawa
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  United States NWSL
San Diego Wave (W)
۰
۰
North Carolina (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Peru Primera Division
Carlos A. Mannucci
۰
۱
Ayacucho FC
Finished
۰۳:۳۰
Utc de Cajamarca
۴
۰
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۰۰:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
۱
۱
San Martin Tucuman
Finished
۰۳:۴۰
Deportivo Madryn
-
-
Sacachispas
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Almagro
-
-
Independiente Rivadavia
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۰
  Japan J2 League
F.C. Ryukyu
۰
۱
Yokohama FC
Finished
۱۳:۰۰
ThespaKusatsu Gunma
۱
۰
Omiya Ardija
Finished
۰۸:۳۰
Montedio Yamagata
۱
۱
Albirex Niigata
Finished
۰۸:۳۰
Ventforet Kofu
۰
۱
Tochigi SC
Finished
۰۸:۳۰
Tokushima Vortis
۳
۲
Machida Zelvia
Finished
۱۰:۳۰
Oita Trinita
۳
۱
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۳:۳۰
  Northern Ireland Premiership
Cliftonville FC
۴
۰
Newry City
Finished
۱۷:۳۰
Dungannon Swifts
۰
۱
Linfield FC
Finished
۱۷:۳۰
Larne
۱
۰
Coleraine FC
inprogress
۲۰:۰۰
Carrick Rangers
۴
۳
Crusaders FC
Finished
۱۷:۳۰
  Azerbaijan Premier League
FK Qarabag
۳
۱
PFC Neftchi Baku
Finished
۱۷:۳۰
PFK Turan Tovuz
۱
۳
FK Zira
Finished
۱۵:۰۰
  Germany Bundesliga U19
FSV Mainz 05 U19
۳
۲
Eintracht Frankfurt U19
Finished
۱۲:۳۰
Borussia Dortmund U19
۲
۱
Bonner SC U19
Finished
۱۴:۳۰
Bayer Leverkusen U19
۱
۲
VfL Bochum U19
Finished
۱۲:۳۰
Hannover 96 U19
۲
۱
Hansa Rostock U19
Finished
۱۲:۳۰
VfL Wolfsburg U19
۲
۲
FC Magdeburg U19
Finished
۱۳:۳۰
Bayern Munich U19
۱
۳
TSG Hoffenheim U19
Finished
۱۲:۳۰
RB Leipzig U19
۲
۱
Berliner AK 07 U19
Finished
۱۴:۳۰
FC St. Pauli U19
۶
۰
Energie Cottbus U19
Finished
۱۲:۳۰
Hertha BSC Berlin U19
۴
۰
Hertha Zehlendorf U19
Finished
۱۲:۳۰
Werder Bremen U19
۲
۳
Hamburger SV U19
Finished
۱۴:۳۰
VfB 03 Hilden U19
۲
۳
Fortuna Dusseldorf U19
Finished
۱۴:۳۰
FC Augsburg U19
۲
۲
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۴:۳۰
SC Freiburg U19
۰
۱
Astoria Walldorf U19
Finished
۱۴:۳۰
Darmstadt 98 U19
۱
۱
Nurnberg U19
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga II
AFC Progresul Spartac Bucuresti
۲
۲
Unirea Dej
Finished
۱۱:۳۰
ACS Dumbravita
۱
۰
CS Ripensia Timisoara
Finished
۱۱:۳۰
Viitorul Selimbar
۱
۱
Steaua Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
CSMS Iasi
۲
۰
CS Minaur Baia Mare
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL Capital Territory
Canberra Croatia
۱
۲
Monaro Panthers FC
Finished
۱۱:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
AC Sparta Praha
۰
۰
FC Hradec Kralove
inprogress
۲۰:۳۰
Bohemians 1905
۱
۱
FC Viktoria Plzen
Finished
۱۷:۳۰
FK Mlada Boleslav
۱
۱
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۷:۳۰
FC Banik Ostrava
۱
۲
Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۷:۳۰
  Singapore Premier League
Tampines Rovers FC
۰
۰
Geylang United FC
Finished
۱۳:۰۰
Tanjong Pagar United FC
۸
۱
Young Lions
Finished
۱۳:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko A
Kiffen
۰
۲
PK Keski-Uusimaa
Finished
۱۴:۳۰
Futura
۰
۱
PPJ Helsinki
Finished
۱۴:۳۰
Jippo Joensuu
۱
۱
KäPa/PuLe
Finished
۱۴:۳۰
KuPS Akatemia
۰
۳
Lahden Reipas
Finished
۱۴:۳۰
Atlantis FC Edustus
۴
۱
Peka
Finished
۱۴:۳۰
FC LaPa
۰
۲
NJS
Finished
۱۴:۳۰
  Slovenia Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
۲
۰
Tabor Sezana
inprogress
۱۹:۰۰
NK Domzale
۲
۲
NS Mura
Finished
۱۶:۳۰
  Latvia LMT Virsliga
Tukums 2000
۱
۰
FK Auda
Finished
۱۳:۳۰
Rigas Futbola Skola
۶
۰
FS Metta/Lu
Finished
۱۵:۳۰
FK Liepaja
۵
۲
Spartaks Jurmala
Finished
۱۶:۳۰
  Chile Tercera Division
Deportes Linares
۱
۱
AC Colina
Finished
۰۲:۰۰
  Republic of Korea K3 - League
Siheung Citizen
۲
۲
Pocheon Citizens FC
Finished
۰۸:۳۰
Cheongju City FC
۰
۱
Gimhae City
Finished
۱۳:۳۰
Paju Citizen FC
۲
۱
Daejeon Korail
Finished
۰۹:۳۰
Gyeongju Korea H&N Power
۱
۱
Hwaseong FC
Finished
۰۹:۳۰
Cheonan City
۰
۰
Dangjin Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
TSV Fortuna Dusseldorf
۴
۱
Arminia Bielefeld
Finished
۱۴:۳۰
SpVgg Greuther Furth
۱
۱
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۴:۳۰
KSV Holstein Kiel
۱
۱
FC Hansa Rostock
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 1
Chiangrai United FC
۱
۱
Sukhothai FC
Finished
۱۵:۳۰
Police Tero FC
۰
۰
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۵:۰۰
Nakhon Ratchasima
۱
۰
Khon Kaen United
Finished
۱۴:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۳
۰
Muang Thong United
Finished
۱۶:۰۰
  Japan J3 League
Fujieda MYFC
۴
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۸:۳۰
Kagoshima United
۴
۱
Nagano Parceiro
Finished
۱۳:۳۰
  Finland Kolmonen
PK 37 Iisalmi
۱
۲
FCJ Blackbird
Finished
۱۳:۳۰
Korsnas FF
۲
۳
Sporting Kristina
Finished
۱۴:۳۰
Kultsu
۲
۳
IPS Edustus
Finished
۱۴:۳۰
Roi United
۲
۱
OPS Oulu
Finished
۱۵:۳۰
MPS/Atletico Malmi
۱
۳
TiPS
Finished
۱۵:۳۰
HauPa
۴
۴
Tervarit
Finished
۱۵:۳۰
PaiHa
۴
۲
Masku
Finished
۱۵:۳۰
  Myanmar National League
Yadanarbon
۱
۱
Shan United FC
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Primera Division Women
Real Betis (W)
۱
۲
UD Granadilla Tenerife (W)
Finished
۱۳:۳۰
FC Barcelona (W)
۱
۰
Madrid CFF (W)
inprogress
۱۹:۴۵
CD Alaves (W)
۰
۴
Villarreal (W)
Finished
۱۳:۳۰
Sporting de Huelva (W)
۰
۰
Valencia (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 2
Kfum Kobenhavn
۳
۳
Naestved BK II
Finished
۱۳:۳۰
Frederikssund IK
-
-
Skjold
Finished
۱۴:۳۰
Allerod FK
-
-
Ledoje-Smorum Fodbold
Finished
۱۴:۳۰
BK Avarta
-
-
Slagelse
Finished
۱۴:۳۰
Herlev IF
۳
۵
VB 1968
Finished
۱۵:۳۰
  Norway Eliteserien
Lillestrom SK
۱
۱
FK Bodo Glimt
inprogress
۱۹:۳۰
Valerenga IF Oslo
۴
۰
Stromsgodset IF
inprogress
۱۹:۳۰
Tromso IL
۰
۱
Molde FK
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
JJK Jyvaskyla
۰
۰
Närpes Kraft
Finished
۱۴:۳۰
Komeetat
۰
۴
VIFK Vaasa
Finished
۱۴:۳۰
GBK Kokkola
۲
۴
JS Hercules
Finished
۱۴:۳۰
OLS
۱
۲
OTP
Finished
۱۴:۳۰
FC Vaajakoski
۱
۲
Jakobstads BK
Finished
۱۴:۳۰
KajHa
۲
۲
RoPS Rovaniemi
Finished
۱۴:۳۰
  Estonia Meistriliiga
JK Tallinna Kalev
۱
۰
Parnu JK Vaprus
Finished
۱۵:۰۰
Flora Tallinn
۱
۰
Tallinna JK Legion
inprogress
۲۰:۰۰
FC Kuressaare
۲
۲
JK Tammeka Tartu
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie A
Atletico Mineiro
-
-
Fluminense RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Internacional RS
-
-
Santos FC Sao Paulo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ceara CE
-
-
America Mg
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFC Lokomotiv Sofia
۱
۰
PFC Ludogorets Razgrad
Finished
۱۴:۱۵
  Colombia Primera B
Tigres FC
۲
۱
Bogota FC
Finished
۰۲:۳۰
  Australia FFA Cup
Sydney United
۰
۲
Macarthur FC
Finished
۱۳:۱۵
  Italy Campionato Primavera
Torino U19
۳
۴
Juventus U19
Finished
۱۴:۳۰
Cagliari U19
۲
۱
Napoli U19
Finished
۱۲:۳۰
Cesena U19
۰
۰
Sassuolo U19
Finished
۱۶:۳۰
Inter Milan U19
۱
۱
Atalanta U19
Finished
۱۲:۳۰
Sampdoria U19
۱
۲
Frosinone U19
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Vysocina Jihlava U19
۲
۱
Fastav Zlin U19
Finished
۱۲:۳۰
Hradec Kralove U19
۲
۱
Sparta Prague U19
Finished
۱۲:۳۰
Banik Ostrava U19
۵
۰
Karvina U19
Finished
۱۱:۳۰
FC Slovacko U19
۰
۲
Zbrojovka Brno U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Pardubice U19
۷
۲
Pribram U19
Finished
۱۲:۳۰
Mlada Boleslav U19
۱
۲
Viktoria Plzen U19
Finished
۱۲:۳۰
Sigma Olomouc U19
۳
۲
Slavia Prague U19
Finished
۱۴:۳۰
Ceske Budejovice U19
۲
۱
Dukla Praha U19
Finished
۱۵:۱۵
  Sweden Allsvenskan
Degerfors IF
۲
۰
Djurgardens IF
inprogress
۱۹:۰۰
Malmo FF
۰
۰
Hammarby IF
Finished
۱۶:۳۰
  France Ligue 2
Valenciennes FC
۰
۰
FC Sochaux
inprogress
۲۰:۳۰
FC Metz
۰
۰
Pau FC
inprogress
۲۰:۳۰
Rodez Aveyron
۰
۰
SC Amiens
inprogress
۲۰:۳۰
Dijon FCO
۰
۰
Le Havre AC
inprogress
۲۰:۳۰
Olympique Nimes
۰
۰
Paris FC
inprogress
۲۰:۳۰
Annecy FC
۰
۰
SC Bastia
inprogress
۲۰:۳۰
AS St. Etienne
۲
۲
Grenoble Foot 38
Finished
۱۶:۳۰
Chamois Niortais FC
۰
۰
EA Guingamp
inprogress
۲۰:۳۰
Stade Caen
۰
۰
Quevilly
inprogress
۲۰:۳۰
  Japan Nadeshiko League Women
Speranza Takatsuki FC (W)
۱
۰
Nittaidai Nippon Scu (W)
Finished
۰۷:۳۰
Orca Kamogawa FC (W)
۳
۳
Cerezo Osaka Sakai (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Vietnam V-League
Lam Son Thanh Hoa
۲
۱
Binh Dinh
Finished
۱۳:۳۰
Song Lam Nghe An
۰
۱
The Cong Viettel FC
Finished
۱۴:۳۰
Nam Dinh
۲
۰
Hong Linh Ha Tinh
Finished
۱۴:۳۰
TT Ha Noi
۵
۱
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۵:۴۵
  Norway 2. Division Group 1
Ullern
۰
۰
Vard Haugesund
Finished
۱۴:۳۰
Notodden FK
۳
۲
Egersund IK
Finished
۱۵:۳۰
Oern-Horten
۲
۴
Sotra Sportsklubb
Finished
۱۵:۳۰
Moss
۱
۰
Staal Jørpeland
Finished
۱۶:۳۰
FK Arendal
۵
۴
Kvik Halden FK
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Talleres Remedios Escalada
۰
۱
Club Atletico Acassuso
Finished
۰۳:۳۰
  Chile Primera Division
Union La Calera
۲
۰
Coquimbo Unido
Finished
۰۲:۳۰
Palestino Santiago
-
-
Everton Vina del Mar
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Huachipato
۱
۰
CD Antofagasta
Finished
۱۸:۳۰
  United States MLS
Toronto FC
۰
۱
Inter Miami CF
Finished
۰۳:۰۰
New England Revolution
-
-
Atlanta United
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Poland III Liga, Group 1
Legia Warsaw II
۴
۱
KS Warta Sieradz
Finished
۱۳:۳۰
Bron Radom
۴
۰
MMKS Concordia Elblag
Finished
۱۵:۳۰
KS Blonianka Blonie
۳
۵
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Finished
۱۶:۳۰
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
۲
۰
Olimpia Zambrow
Finished
۱۶:۳۰
Sokol Ostroda
۰
۴
Unia Skierniewice
Finished
۱۶:۳۰
Mlawianka Mlawa
-
-
MKS Pilica Bialobrzegi
Finished
۱۷:۳۰
Lechia Tomaszow Mazowiecki
۱
۱
Legionovia Legionowo
Finished
۱۷:۳۰
Ursus Warsawa
۲
۲
LKS Lodz II
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
Tampere United
۰
۱
EPS
Finished
۱۴:۳۰
GrIFK Grankulla
۲
۰
FC Jazz Pori
Finished
۱۴:۳۰
Musan Salama
۲
۱
SalPa Salo
Finished
۱۴:۳۰
KaaPo
۰
۶
Klubi 04
Finished
۱۴:۳۰
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
۱
۰
VJS Vantaa
Finished
۱۴:۳۰
HJS Akatemia
۱
۴
Ilves II
Finished
۱۴:۳۰
  Denmark 1st Division
Nykobing FC
۲
۳
SonderjyskE
Finished
۱۶:۳۰
Vendsyssel FF
۴
۱
Elite 3000 Helsingor
Finished
۱۵:۳۰
  England National League
Chesterfield
۱
۲
Maidenhead United
Finished
۱۷:۳۰
Notts County
۳
۱
Altrincham
Finished
۱۷:۳۰
Aldershot Town FC
۱
۲
Wealdstone FC
Finished
۱۷:۳۰
Barnet
۰
۵
York City FC
Finished
۱۷:۳۰
Solihull Moors
۲
۲
Bromley
Finished
۱۷:۳۰
Southend United
۱
۰
Yeovil Town
Finished
۱۷:۳۰
Gateshead
۱
۱
Eastleigh
Finished
۱۷:۳۰
Oldham Athletic
۱
۲
Wrexham
Finished
۱۷:۳۰
Boreham Wood FC
۱
۱
Maidstone Utd
inprogress
۱۹:۵۰
Dorking Wanderers
۵
۱
Dagenham & Redbridge
Finished
۱۷:۳۰
Torquay United
۱
۱
Scunthorpe United
Finished
۱۷:۳۰
Halifax Town
۰
۴
Woking FC
Finished
۱۷:۳۰
  England League 2
Tranmere Rovers
۱
۰
Barrow FC
Finished
۱۷:۳۰
Leyton Orient
۱
۲
Newport County FC
Finished
۱۷:۳۰
Harrogate Town
۱
۲
Bradford City
Finished
۱۵:۳۰
Carlisle United
۰
۰
Crewe Alexandra
Finished
۱۷:۳۰
Rochdale
۱
۲
Doncaster Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Crawley Town
۱
۲
Stevenage Borough
Finished
۱۷:۳۰
Salford City
۱
۱
Grimsby Town
Finished
۱۷:۳۰
Stockport
۱
۱
Walsall FC
Finished
۱۷:۳۰
Swindon Town
۱
۲
Northampton Town
Finished
۱۷:۳۰
AFC Wimbledon
۲
۱
Colchester United
Finished
۱۷:۳۰
Gillingham
۱
۰
Sutton United FC
Finished
۱۷:۳۰
  Belarus Premier League
BATE Borisov
۱
۱
Torpedo Zhodino
Finished
۱۷:۳۰
FC Belshina Bobruisk
۲
۲
Dinamo Brest
Finished
۱۳:۳۰
Dinamo Minsk
۱
۰
Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۵:۳۰
  England League One
Bolton Wanderers
۲
۰
Lincoln City
Finished
۱۷:۳۰
Cambridge United
۰
۲
Derby County
Finished
۱۷:۳۰
Wycombe Wanderers
۰
۱
Plymouth Argyle FC
Finished
۱۷:۳۰
Ipswich Town FC
۳
۲
Portsmouth
Finished
۱۷:۳۰
Milton Keynes Dons FC
۲
۳
Peterborough United
Finished
۱۷:۳۰
Exeter City FC
۲
۲
Bristol Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Cheltenham Town
۲
۰
Shrewsbury Town
Finished
۱۷:۳۰
Burton Albion
۳
۲
Forest Green Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Fleetwood Town
۰
۱
Barnsley FC
Finished
۱۷:۳۰
Charlton Athletic FC
۱
۱
Oxford United
Finished
۱۷:۳۰
Port Vale
۰
۱
Sheffield Wednesday FC
Finished
۱۷:۳۰
Accrington Stanley
۳
۱
Morecambe FC
Finished
۱۷:۳۰
  Colombia Primera A
Independiente Medellin
۳
۱
Alianza Petrolera
Finished
۰۴:۳۰
  Jordan Jordan League
Al Wehdat
۳
۰
Al Salt
Finished
۱۸:۳۰
Al-Faisaly
-
-
Al Hussein
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Malaysia Super League
Johor Darul Takzim FC
۵
۰
Negeri Sembilan
Finished
۱۵:۴۵
Terengganu
۲
۰
Sabah
Finished
۱۶:۳۰
Sarawak
۱
۴
Pahang
Finished
۱۵:۴۵
Selangor FC
۵
۰
Melaka United
Finished
۱۶:۳۰
Kedah
۰
۱
Petaling Jaya City FC
Finished
۱۶:۳۰
  Saudi Arabia Profesional League
Al Raed Buraidah
۲
۱
Al Adalah
inprogress
۱۹:۰۰
Dhamk
۲
۰
Al-Tai
inprogress
۱۹:۰۰
Al-Wahda
-
-
Al-Ettifaq Dammam
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Al-Khaleej
-
-
Al-Baten
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Greece Super League
Lamia 1964
۰
۰
Levadiakos
inprogress
۲۰:۰۰
  Sweden Superettan
Ostersunds FK
۰
۰
Halmstads BK
Finished
۱۶:۳۰
AFC Eskilstuna
۰
۱
Orebro SK
Finished
۱۴:۳۰
Landskrona Bois
۳
۱
Dalkurd FF
Finished
۱۶:۳۰
Orgryte IS
۴
۰
IK Brage Borlange
Finished
۱۶:۳۰
  Poland II Liga
Slask Wroclaw II
۱
۳
Znicz Pruszkow
Finished
۱۴:۳۰
Olimpia Elblag
۲
۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۶:۰۰
Stomil Olsztyn
۲
۲
Lech Poznan II
Finished
۱۶:۳۰
Pogon Siedlce
۱
۱
Wisla Pulawy
Finished
۱۶:۳۰
Motor Lublin
۰
۰
Siarka Tarnobrzeg
inprogress
۱۸:۳۰
Gornik Polkowice
۰
۰
Radunia Stezyca
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany 3.Liga
BV Borussia 09 Dortmund II
۱
۱
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۵:۳۰
SV Elversberg
۱
۲
SC Verl 1924
Finished
۱۵:۳۰
MSV Duisburg
۱
۰
Hallescher FC
Finished
۱۵:۳۰
VfL Osnabruck
۵
۰
SV Waldhof 07 Mannheim
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Bayreuth
۱
۱
1.FC Dynamo Dresden
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Saarbrucken
۲
۲
SC Freiburg II
Finished
۱۵:۳۰
  Panama LPF
San Francisco FC
۰
۲
Independiente de La Chorrera
Finished
۰۴:۳۰
  Italy Serie A Women
Fiorentina (W)
۲
۰
Sassuolo (W)
Finished
۱۴:۰۰
AC Milan (W)
۲
۱
Sampdoria (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Indonesia Liga 1
Pusamania Borneo FC
۳
۰
Madura FC
Finished
۱۲:۰۰
Arema Malang
۲
۳
Persebaya Surabaya
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Capital Territory Premier League Women
Canberra Olympic (W)
۴
۱
Belconnen United (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Italy Serie B
Modena
۱
۰
Reggina
Finished
۱۵:۳۰
AC Perugia
۱
۳
Pisa
Finished
۱۷:۴۵
Cittadella
۰
۲
Ternana
Finished
۱۵:۳۰
SPAL 1907 Ferrara
۰
۲
Genoa
Finished
۱۵:۳۰
Bari
۶
۲
Brescia
Finished
۱۵:۳۰
Cagliari
۱
۴
SSC Venezia
Finished
۱۵:۳۰
AC Parma
۲
۱
Frosinone
Finished
۱۵:۳۰
Palermo
۰
۱
FC Sudtirol Bolzano
Finished
۱۵:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Samgurali Tskaltubo
۰
۳
Saburtalo
Finished
۱۵:۰۰
FC Telavi
۰
۰
FC Lokomotivi Tbilisi
Finished
۱۷:۳۰
FC Gagra
۰
۰
FC Dila Gori
Finished
۱۵:۰۰
  Israel Ligat Ha'AL
Maccabi Haifa FC
-
-
Maccabi Tel-Aviv
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Maccabi Netanya
۰
۰
Hapoel Beer-Sheva
inprogress
۲۰:۳۰
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
۱
۱
Hapoel Haifa
Finished
۱۸:۳۰
FC Ashdod
۰
۰
Hapoel Hadera
inprogress
۱۹:۴۵
  Slovakia Super Liga
MSK Zilina
۰
۰
FK AS Trencin
inprogress
۱۹:۳۰
Tatran Liptovsky Mikulas
۰
۱
DAC Dunajska
inprogress
۱۹:۳۰
FC Dukla Banska Bystrica
۱
۱
MFK Zemplin Michalovce
inprogress
۱۹:۳۰
  South Africa MTN Cup 8
Orlando Pirates FC
۰
۰
Mamelodi Sundowns FC
Finished
۱۷:۰۰
  Serbia Super Liga
FK Backa Topola
۲
۱
FK Radnik Surdulica
Finished
۱۶:۳۰
FK Javor Ivanjica
۰
۲
FK Vozdovac
Finished
۱۸:۳۰
Napredak Krusevac
۰
۰
FK Kolubara
inprogress
۲۰:۳۰
  Austria 2. Liga
Grazer AK 1902
۱
۱
SK Sturm Graz II
Finished
۱۶:۰۰
SK Rapid Wien II
۰
۱
SV Lafnitz
Finished
۱۶:۰۰
VfB Admira Wacker Modling
۳
۱
FC Liefering
Finished
۱۶:۰۰
  Poland Ekstraklasa
KKS Lech Poznan
۰
۰
KP Legia Warszawa
inprogress
۱۹:۰۰
KS Gornik Zabrze
۲
۳
Zaglebie Lubin SSA
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Orebro Syrianska IF
۱
۱
BK Forward
Finished
۱۴:۳۰
Sollentuna Utd FF
۰
۰
Taby FK
Finished
۱۴:۳۰
Umea FC
۱
۳
Sandvikens IF
Finished
۱۷:۳۰
Hammarby Talang Ff
۳
۳
Gefle IF
Finished
۱۷:۳۰
IFK Haninge
۰
۱
FC Stockholm Internazionale
Finished
۱۷:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FK Kaspyi Aktau
۱
۰
FK Aksu
Finished
۱۴:۳۰
Ordabasy Shymkent
۲
۰
FC Atyrau
Finished
۱۵:۳۰
FC Taraz
۰
۱
Maktaaral FC
Finished
۱۷:۳۰
  Turkey 1. Lig
Pendikspor
۳
۰
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۴:۰۰
Altay SK Izmir
۰
۰
Eyupspor
inprogress
۱۹:۳۰
Sakaryaspor
۳
۱
Yeni Malatyaspor
Finished
۱۶:۳۰
Caykur Rizespor
۰
۰
Bodrumspor
inprogress
۱۹:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 1
B 1908
۰
۳
Greve Fodbold
Finished
۱۳:۳۰
Taarnby FF
۳
۱
Herstedoster IC
Finished
۱۵:۳۰
GVI
۱
۱
Goerslev IF
Finished
۱۳:۳۰
  Czech Republic 1. Liga Women
FC Viktoria Plzen (W)
۰
۰
FK Dukla Praha (W)
Finished
۱۲:۰۰
FC Slovan Liberec (W)
۶
۰
Lokomotiva Brno Horni Herspice (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Indonesia Liga 2
Persipa Pati
۲
۰
Persikab Bandung
Finished
۱۱:۴۵
Persewar Waropen
۰
۰
Persipura Jayapura
Finished
۰۹:۴۵
Persegres Gresik United
۲
۰
PSIM Yogyakarta
Finished
۱۱:۴۵
Persipal Palu BU
۰
۰
Putra Delta Sidoarjo
Finished
۱۰:۴۵
Sulut United FC
۱
۰
PSBS Biak Numfor
Finished
۱۰:۴۵
Nusantara United
۰
۱
PSCS Cilacap
Finished
۱۱:۴۵
Persekat Kabupaten Tegal
۰
۱
Bekasi City
Finished
۱۱:۴۵
PSPS Riau
۰
۱
Karo United
Finished
۱۲:۰۰
Persiraja Aceh
۱
۰
Perserang Serang
Finished
۱۳:۰۰
PSKC Cimahi
۰
۱
Sriwijaya
Finished
۱۴:۴۵
Persijap Jepara
۲
۲
Persela Lamongan
Finished
۱۵:۰۰
  Croatia 1. HNL U19
NK Lokomotiva Zagreb U19
۳
۲
Nk Rudes U19
Finished
۱۱:۳۰
NK Dinamo Zagreb U19
۳
۰
NK Radnik Sesvete U19
Finished
۱۶:۳۰
HNK Rijeka U19
۱
۰
HNK Sibenik U19
Finished
۱۷:۳۰
HNK Gorica U19
۰
۱
NK Mladost Zdralovi U19
Finished
۱۶:۰۰
NK Osijek U19
۳
۳
NK Varazdin U19
Finished
۱۵:۳۰
NK Istra 1961 U19
۲
۰
HNK Cibalia U19
Finished
۱۸:۳۰
  England Premier League 2 Division 1
Chelsea FC U21
۲
۲
Leicester U21
Finished
۱۴:۳۰
Blackburn Rovers U21
۶
۱
Manchester United U21
Finished
۱۴:۳۰
FC Liverpool U21
۱
۱
Arsenal U21
Finished
۱۶:۳۰
West Ham Utd U21
۰
۱
Crystal Palace U21
Finished
۱۶:۳۰
  United Arab Emirates Division 1
Al-Ramms
۲
۱
Al Jazira Hamra
Finished
۱۶:۴۵
Al Urooba
۱
۲
Fujairah FC
Finished
۱۶:۴۵
Fursan Hispania FC
۱
۲
Baynounah SC
Finished
۱۶:۵۰
  Italy Serie C, Group A
Albinoleffe
۱
۱
Calcio Lecco
Finished
۱۶:۰۰
  Slovakia 2. Liga
FK Pohronie
۲
۲
SK Slovan Bratislava B
Finished
۱۶:۳۰
MFK Kosice
۱
۰
FK Dubnica
inprogress
۱۹:۳۰
Povazska Bystrica
۳
۳
FK Raca Bratislava
Finished
۱۶:۳۰
KFC Komarno
۱
۱
Matador Puchov
Finished
۱۶:۳۰
  Poland 1. Division
Skra Czestochowa
۰
۱
GKS Dospel Katowice
Finished
۱۶:۳۰
Stal Rzeszow
۲
۳
Resovia Rzeszow
inprogress
۱۹:۰۰
Gornik Leczna
-
-
GKS 71 Tychy
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Zambia Super League
Nchanga Rangers FC
۱
۱
Nkana FC
Finished
۱۶:۳۰
NAPSA Stars FC
۳
۰
FC MUZA
Finished
۱۶:۳۰
Zanaco
۱
۱
Red Arrows
Finished
۱۶:۳۰
Kansanshi Dynamos
۲
۰
Green Eagles
Finished
۱۴:۳۰
Chambishi FC
۰
۰
Forest Rangers
Finished
۱۶:۳۰
Green Buffaloes
۲
۲
Prison Leopards
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
Fridlant Nad Ostravci
۱
۰
SK Hranice
Finished
۱۶:۳۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۳
۱
FC Velke Mezirici
Finished
۱۷:۰۰
FK Apos Blansko
۲
۱
Unicov
Finished
۱۶:۳۰
FK Hodonín
۲
۰
SFK Vrchovina
Finished
۱۶:۳۰
MFK Vitkovice
۱
۱
Fastav Zlin B
Finished
۱۶:۳۰
Uhersky
۰
۰
FC Slovacko B
Finished
۱۶:۳۰
FC Slovan Rosice
۰
۱
SK Kvitkovice
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland Lowland League
Edinburgh University
۱
۴
Broomhill
Finished
۱۷:۳۰
Gretna 2008
۲
۱
Tranent Juniors
Finished
۱۷:۳۰
Cumbernauld Colts FC
۱
۳
Stirling University FC
Finished
۱۷:۳۰
Edusport Academy Caledonian Braves
۲
۲
East Kilbride
Finished
۱۷:۳۰
Spartans
۶
۰
Dalbeattie Star
Finished
۱۷:۳۰
  Wales Cymru North
Colwyn Bay
۲
۱
Prestatyn Town
Finished
۱۷:۰۰
Holywell
۲
۰
Penrhyncoch FC
Finished
۱۷:۰۰
Cefn Druids AFC
۳
۲
Llanidloes Town
Finished
۱۷:۰۰
Gresford Athletic
۰
۱
Conwy Borough
Finished
۱۷:۰۰
Buckley Town
۰
۱
Guilsfield FC
Finished
۱۷:۰۰
  Netherlands Tweede Divisie
Katwijk
۲
۰
Tielse EC
Finished
۱۷:۰۰
HHC Hardenberg
۱
۶
Rijnsburgse Boys
Finished
۱۶:۰۰
Kozakken Boys
۱
۰
Amsterdam FC
Finished
۱۶:۳۰
Volendam Reserves
۰
۱
Scheveningen
Finished
۱۶:۳۰
Noordwijk
۱
۱
Excelsior Maassluis
Finished
۱۶:۰۰
FC Lisse
۲
۱
OFC Oostzaan
Finished
۱۶:۰۰
SV Spakenburg
۰
۴
Quick Boys
Finished
۱۶:۳۰
Koninklijke HFC
۲
۰
IJsselmeervogels
Finished
۱۷:۰۰
Jong Sparta Rotterdam
۳
۱
De Treffers
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Stjarnan (W)
۴
۰
Keflavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
Valur Reykjavik (W)
۱
۱
UMF Selfoss (W)
Finished
۱۷:۳۰
Breidablik (W)
۲
۳
Throttur Reykjavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
IBV Vestmannaeyjar (W)
۳
۰
Afturelding/Fram (W)
Finished
۱۷:۳۰
KR Reykjavik (W)
۳
۲
Thor Akureyri (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Scotland League One
Dunfermline
۲
۲
Peterhead
Finished
۱۷:۳۰
Montrose
۱
۲
FC Edinburgh
Finished
۱۷:۳۰
Queen of the South
۱
۱
Alloa Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Kelty Hearts
۱
۰
Airdrieonians FC
Finished
۱۷:۳۰
Falkirk FC
۲
۰
Clyde FC
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium First Division A
Oud-Heverlee Leuven
۰
۳
Union St.-Gilloise
Finished
۱۷:۳۰
KVC Westerlo
۱
۰
Zulte-Waregem
inprogress
۱۹:۴۵
KV Oostende
۱
۱
Racing Genk
inprogress
۱۹:۴۵
  Italy Serie C, Group C
FC Turris Neapolis 1944
۰
۴
Catanzaro
inprogress
۱۹:۰۰
Messina
۱
۰
Giugliano
Finished
۱۶:۰۰
Taranto Sport
۱
۰
Foggia
inprogress
۱۹:۰۰
Virtus Francavilla
۱
۱
Fidelis Andria 1928
inprogress
۱۹:۰۰
AZ Picerno ASD
۰
۲
AC Monopoli
inprogress
۱۹:۰۰
Viterbese
۰
۵
Latina Calcio
inprogress
۱۹:۰۰
Crotone
۱
۰
Juve Stabia
inprogress
۱۹:۰۰
Audace Cerignola
۰
۱
Gelbison Cilento SSD
inprogress
۱۹:۰۰
Avellino
۲
۰
Potenza Calcio
inprogress
۱۹:۰۰
Pescara
۲
۰
ASD Nuova Monterosi
inprogress
۱۹:۰۰
  Cyprus 1. Division
Doxa Katokopias
۰
۱
Omonia FC Nicosia
inprogress
۱۹:۳۰
Apollon Limmassol FC
۰
۱
Pafos FC
inprogress
۱۹:۳۰
AEK Larnaca
۰
۰
Anorthosis Famagusta
inprogress
۲۰:۳۰
  Hungary NB I
Ujpest FC
۴
۰
Kisvarda FC
Finished
۱۶:۰۰
Debreceni VSC
۴
۳
Budapest Honved FC
Finished
۱۸:۳۰
Budapest Vasas SC
-
-
Zalaegerszegi TE
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Kocaelispor
۳
۰
Balikesirspor
Finished
۱۶:۰۰
Sariyer GK
۱
۲
Kirklarelispor
Finished
۱۶:۰۰
Ankara Demirspor
۲
۰
Pazarspor
Finished
۱۵:۳۰
Kirsehir Belediye Spor
۳
۰
Utas Usakspor
Finished
۱۵:۳۰
Etimesgut Belediyespor
۱
۲
Hekimoglu Trabzon
Finished
۱۵:۳۰
Serik Belediyespor
۱
۵
1928 Bucaspor
Finished
۱۵:۳۰
Karacabey Belediyespor
۲
۱
Adiyamanspor
Finished
۱۶:۳۰
Diyarbekirspor Kulubu
۰
۱
Zonguldak Komurspor
inprogress
۱۹:۳۰
Iskenderun
۱
۰
Vanspor FK
inprogress
۱۹:۳۰
  Russia FNL
Kamaz Nab Chelny
۲
۰
FC Rodina Kitaevskoe
Finished
۱۶:۳۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
۰
۱
Akron Tolyatti
Finished
۱۸:۳۰
Alania Vladikavkaz
۲
۱
YFK Shinnik Yaroslav
inprogress
۱۹:۳۰
FC Ufa
۰
۲
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۱۲:۱۵
FC Yenisey Krasnoyarsk
۲
۰
FC Dynamo Makhachkala
Finished
۱۳:۳۰
Veles Moscow
۱
۳
FC Volgar Astrakhan
Finished
۱۴:۳۰
Volga Ulyanovsk
۰
۰
Energiya Khabarovsk
Finished
۱۵:۳۰
FK Rubin Kazan
۱
۲
Arsenal Tula
Finished
۱۶:۳۰
PFC Kuban
۴
۰
FC Krasnodar II
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
Chemnitzer FC
۰
۱
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۵:۳۰
SV Babelsberg 03
۲
۲
Lichtenberg 47
Finished
۱۴:۳۰
Tennis Borussia Berlin
۰
۳
Greifswalder FC
Finished
۱۴:۳۰
  Poland III Liga, Group 2
Gedania Gdansk
۳
۲
Baltyk Gdynia
Finished
۱۳:۳۰
Olimpia Grudziadz
۱
۳
Starogard Gdanski
Finished
۱۷:۳۰
Sokol Kleczew
-
-
Vineta Wolin
Finished
۱۴:۳۰
Blekitni Stargard
۳
۱
Unia Janikowo
Finished
۱۴:۳۰
KS Polonia Sroda Wlkp
۲
۰
Pogon Szczecin II
Finished
۱۵:۳۰
KS Unia Solec Kujawski
۲
۲
Jarota Jarocin
Finished
۱۵:۳۰
Stolem Gniewino
۴
۱
Unia Swarzedz
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Aumund-Vegesack
۲
۴
Werder Bremen III
Finished
۱۵:۳۰
Ts Woltmershausen
۲
۳
SV Hemelingen
Finished
۱۶:۳۰
BTS Neustadt
۲
۳
OSC Bremerhaven
Finished
۱۴:۳۰
Brinkumer SV
۰
۳
Schwachhausen
Finished
۱۵:۳۰
TuSpo Surheide
۳
۱
Blumenthaler SV
Finished
۱۷:۳۰
  Bolivia LFPB
Guabira Santa Cruz
۱
۱
Jorge Wilstermann
Finished
۰۳:۳۰
  Thailand Thai League 3
North Bangkok University
۲
۰
Siam FC
Finished
۱۲:۰۰
  Finland U20 League
VJS Vantaa U20
۲
۱
Inter Turku U20
Finished
۱۲:۰۰
  Greece U19 Super League
PAS Giannina U19
۱
۰
Panaitolikos U19
Finished
۱۲:۳۰
Asteras Tripolis U19
۰
۲
OFI Crete U19
Finished
۱۴:۳۰
Olympiacos FC U19
۳
۱
Atromitos U19
Finished
۱۱:۳۰
  Italy Campionato Primavera 2
Reggina U19
۱
۰
Perugia U19
Finished
۱۲:۳۰
US Salernitana U19
۱
۱
Lazio U19
Finished
۱۶:۳۰
Pordenone U19
۱
۰
Padova U19
Finished
۱۶:۳۰
Genoa U19
۳
۰
Cittadella U19
Finished
۱۵:۳۰
Ternana U19
۰
۲
AC Pisa U19
Finished
۱۶:۳۰
Reggina U19
۴
۱
Alessandria U19
Finished
۱۶:۳۰
Venezia FC U19
۴
۱
AC FeralpiSalo U19
Finished
۱۶:۳۰
Ascoli U19
-
-
Crotone U19
Finished
۱۶:۳۰
Imolese U19
۰
۰
Pescara U19
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
FK Zbuzany 1953
۳
۱
Povltavska FA
Finished
۱۱:۴۵
FK Kraluv Dvur
۰
۱
TJ Jiskra Domazlice
Finished
۱۲:۰۰
Motorlet Praha
۲
۲
Dukla Prague B
Finished
۱۱:۴۵
Ceske Budejovice B
۰
۳
Viktoria Plzen B
Finished
۱۲:۰۰
TJ Prestice
۱
۲
Loko Vltavin
Finished
۱۶:۰۰
1. FC Karlovy Vary
۰
۲
FK Admira Praha
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark U19 Ligaen
Brondby U19
۴
۲
Aalborg U19
Finished
۱۴:۰۰
FC Midtjylland U19
۸
۰
Esbjerg U19
Finished
۱۴:۳۰
Silkeborg U19
۲
۱
AGF/Viby U19
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
VfB Stuttgart II
۰
۰
FC Homburg 08
Finished
۱۵:۳۰
VfR Wormatia Worms
۰
۱
TSG 1899 Hoffenheim II
Finished
۱۵:۳۰
Bahlinger SC 1929
۱
۲
FSV Frankfurt
Finished
۱۵:۳۰
FC Astoria Walldorf
۰
۰
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Ahlafors IF
۳
۲
Stenungsunds IF
Finished
۱۴:۳۰
Karlslunds IF
۱
۲
Nordvarmland FF
Finished
۱۵:۳۰
IFK Kumla FK
۳
۱
Lidkopings FK
Finished
۱۵:۳۰
Herrestads AIF
۲
۰
IK Gauthiod
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Bundesliga Women
FC Koln (W)
۴
۲
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
۱۴:۳۱
  England FA Cup
Congleton Town
۱
۱
AFC Fylde
Finished
۱۵:۰۰
Gloucester City FC
۰
۱
Merthyr Town
Finished
۱۷:۳۰
Dulwich Hamlet FC
۰
۱
Folkestone Invicta FC
Finished
۱۷:۳۰
Worthing FC
۱
۲
Eastbourne Borough FC
Finished
۱۷:۳۰
Alvechurch
۴
۰
Nuneaton Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Oxford City FC
۱
۱
Plymouth Parkway
Finished
۱۷:۳۰
Weymouth FC
۳
۰
Welling United
Finished
۱۷:۳۰
Scarborough Athletic
۲
۲
Curzon Ashton
Finished
۱۷:۳۰
AFC Hornchurch
۳
۰
Braintree Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Stocksbridge PS
۲
۲
Ashington
Finished
۱۷:۳۰
South Shields
۵
۲
Marske Utd FC
Finished
۱۷:۳۰
Metropolitan Police FC
۱
۲
Chippenham Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Yate Town FC
۰
۳
Bracknell Town F.C.
Finished
۱۷:۳۰
Coalville Town FC
۳
۰
AFC Sudbury
Finished
۱۷:۳۰
Gainsborough Trinity
۰
۱
Worksop Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Kings Lynn
۶
۱
Kettering Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Chorley
۰
۱
Blyth Spartans FC
Finished
۱۷:۳۰
Hyde United FC
۱
۰
Darlington
Finished
۱۷:۳۰
Carshalton Athletic FC
۰
۲
Havant & Waterloville FC
Finished
۱۷:۳۰
Billericay Town FC
۳
۳
Biggleswade Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Swindon Supermarine
۱
۵
Farnborough FC
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Tabasalu Charma
۷
۰
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
۱۵:۳۰
FC Tallinn
۵
۱
Nomme Kalju II
Finished
۱۵:۳۰
Tartu Kalev
۱
۰
Raplamaa JK
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga West
SV Rodinghausen
۲
۱
Wuppertaler SV Borussia
Finished
۱۵:۳۰
SV Straelen
۱
۰
SC Wiedenbruck
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Kaan-Marienborn
۱
۳
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۵:۳۰
TSV Alemannia Aachen
۱
۲
Fortuna Koln
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Koln II
۳
۲
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۵:۳۰
FC Schalke 04 II
۱
۰
SC Preussen Munster
inprogress
۱۵:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۳
۳
FC Bocholt 1900
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Tvaakers IF
۰
۰
BK Olympic
Finished
۱۴:۳۰
Lindome GIF
۲
۱
IFK Malmo FK
Finished
۱۷:۳۰
Vanesrborgs IF
۱
۶
GAIS
Finished
۱۴:۳۰
Angelholms FF
۱
۲
Åtvidabergs FF
Finished
۱۷:۳۰
Lunds BK
۱
۲
Oskarshamns Aik
Finished
۱۷:۳۰
Ljungskile SK
۲
۳
Torns IF
Finished
۱۷:۳۰
  Georgia National League 2
Fc Merani Tbilisi
۰
۴
Spaeri
Finished
۱۸:۳۰
FC Shuqura Kobuleti
۱
۲
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Gjovik-Lyn
۲
۰
Alta IF
inprogress
۱۸:۳۰
Kjelsas Oslo
۱
۱
Levanger FK
Finished
۱۵:۳۰
Baerum SK Sandvika
۳
۰
Frigg
Finished
۱۷:۳۰
  France National 2, Group D
GOAL FC
۱
۱
Andrezieux
Finished
۱۸:۳۰
Vierzon
۰
۱
FC Nantes B
inprogress
۱۹:۳۰
FC Chamalieres
۰
۰
Bourge Foot 18
inprogress
۱۹:۳۰
Stade Bordelais
۰
۰
Angers II
inprogress
۲۰:۳۰
  Algeria Ligue 2
JS Bordj Menaiel
۰
۰
AS Khroub
Finished
۱۸:۳۰
AS Ain M'lila
۲
۰
US Chaouia
Finished
۱۸:۳۰
CA Batna
۱
۱
E Sour El-Ghozlane
Finished
۱۸:۳۰
NRB Telaghema
۱
۰
RB Ouargla
inprogress
۱۸:۳۰
USM Annaba
۱
۰
IB Khemis El Khechna
Finished
۱۸:۳۰
USM El Harrach
۰
۰
MC El Eulma
inprogress
۱۸:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
FC Milsami Orhei
۱
۰
CSF Balti
Finished
۱۸:۳۰
FC Zimbru Chisinau
۲
۱
FC Dinamo Auto
Finished
۱۵:۳۰
  Scotland League Two
Stranraer
۲
۱
Albion Rovers FC
Finished
۱۷:۳۰
East Fife
۱
۲
Stirling Albion
Finished
۱۷:۳۰
Bonnyrigg Rose
۲
۴
Stenhousemuir
Finished
۱۷:۳۰
Forfar Athletic
۰
۰
Dumbarton
Finished
۱۷:۳۰
Elgin City
۵
۱
Annan Athletic
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Regionalliga East
SR Donaufeld
۲
۰
SV Leobendorf
Finished
۱۸:۰۰
SV Stripfing/Weiden
۷
۰
ASK-BSC Bruck/Leitha
Finished
۱۸:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
CD Manacor
۱
۰
CE Mercadal
Finished
۱۸:۰۰
Santanyi
۳
۱
FC Inter Manacor
Finished
۱۸:۰۰
PE Sant Jordi
۲
۲
Constancia
Finished
۱۸:۳۰
UD Collerense
۱
۲
CD Llosetense
inprogress
۱۹:۰۰
  England National League South
Dartford FC
۲
۰
Hungerford Town
Finished
۱۷:۳۰
  Scotland Championship
Partick Thistle
۵
۱
Greenock Morton
Finished
۱۷:۳۰
Queen's Park
۱
۰
Raith Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Hamilton Academicals FC
۰
۲
Dundee FC
Finished
۱۷:۳۰
Ayr United
۰
۱
Inverness Caledonian Thistle
Finished
۱۷:۳۰
Cove Rangers
۲
۰
Arbroath
Finished
۱۷:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Beaconsfield Town
۰
۲
Poole Town F.C
Finished
۱۷:۳۰
Dorchester Town FC
۳
۲
Harrow Borough FC
Finished
۱۷:۳۰
Gosport Borough FC
۲
۰
North Leigh FC
Finished
۱۷:۳۰
Hartley Wintney
۰
۱
Truro City FC
Finished
۱۷:۳۰
Chesham United FC
۳
۰
Tiverton Town FC
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
UD Logrones
۲
۰
CE Sabadell
inprogress
۱۹:۳۰
CF Intercity
۱
۲
UE Cornella
Finished
۱۸:۳۰
Real Murcia
۰
۰
SD Logrones
inprogress
۲۰:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
El Nacional Quito
۱
۰
Indepiendente Juniors
inprogress
۱۹:۱۵
Manta FC
-
-
Buhos ULVR F.C.
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Bollullos CF
۱
۱
AD Ceuta FC B
inprogress
۱۹:۳۰
Cartaya
۰
۱
CD Ciudad de Lucena
inprogress
۱۹:۳۰
  Palestine West Bank League
Shabab Alsamu
۰
۰
Jabal Al Mukaber
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
UD Ibarra
۱
۲
Panaderia Pulido
inprogress
۱۹:۳۰
CD Santa Ursula
۱
۰
UD Tamaraceite
inprogress
۱۹:۰۰
Arucas CF
۲
۰
Union Sur Yaiza
inprogress
۱۹:۳۰
UD Villa de Santa Brigida
-
-
Tenerife B
inprogress
۱۹:۳۰
  Northern Ireland Championship 1
Loughgall
۱
۰
Institute FC Londonderry
Finished
۱۷:۳۰
Knockbreda Parish
۱
۲
Ballinamallard United
Finished
۱۷:۳۰
FC Ards
۵
۲
Dergview
Finished
۱۷:۳۰
Dundela
۲
۱
Newington FC
Finished
۱۷:۳۰
Ballyclare
۱
۱
Warrenpoint Town
Finished
۱۷:۳۰
Annagh United
۲
۱
Harland and Wolff Welders
Finished
۱۷:۳۰
  France National 2, Group B
Haguenau
۰
۱
ASM Belfort
inprogress
۱۹:۳۰
Reims II
۱
۳
Metz II
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Valencia CF B
۱
۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
inprogress
۱۹:۳۰
RCD Espanyol B
۱
۰
Ibiza Islas Pitiusas
Finished
۱۷:۳۰
Saguntino
۰
۰
CF Badalona
inprogress
۱۹:۰۰
  Morocco Botola 2
Ittihad Khemisset
۰
۰
Renaissance Zemamra
inprogress
۱۹:۳۰
Raja Beni Mellal
۰
۱
Olympique Dcheira
inprogress
۱۹:۳۰
  Romania Liga I
CS Dacia Mioveni
۲
۱
FC U Craiova 1948
inprogress
۱۹:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Bursaspor
۰
۲
Kasimpasa Erokspor
inprogress
۱۹:۳۰
Sanliurfaspor
۰
۰
Bayburt Ozel Idarespor
inprogress
۱۹:۳۰
Somaspor
۰
۱
Tarsus Idman Yurdu
Finished
۱۶:۰۰
Nazilli Belediyespor Aydin
۰
۱
Ankaraspor
Finished
۱۶:۰۰
Arnavutkoy
۱
۱
Inegolspor
Finished
۱۶:۰۰
Afjet Afyonspor
۱
۱
Amedspor SK
inprogress
۱۹:۳۰
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
۱
۰
Duzcespor
inprogress
۱۹:۳۰
Isparta 32 Spor
۰
۰
24 Erzincanspor
inprogress
۱۹:۳۰
Batman Petrolspor
۱
۰
Eylul Belediye Sivas
inprogress
۱۹:۳۰
  Iceland Cup
FH Hafnarfjordur
۱
۱
Vikingur Reykjavik
inprogress
۱۹:۳۰
  Gibraltar National League
Lincoln FC
۰
۰
Manchester 62 FC
inprogress
۲۰:۰۰
Mons Calpe SC
۱
۲
Lynx FC
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Racing Rioja
۰
۰
Deportivo Alaves B
inprogress
۲۰:۳۰
SD Beasain
۱
۰
Cirbonero
Finished
۱۸:۳۰
Arnedo
-
-
AD San Juan
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
St. Anna
۰
۰
DSV Leoben
inprogress
۲۰:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
NK Siroki Brijeg
۰
۰
FK Igman Konjic
inprogress
۲۰:۳۰
FK Borac Banjaluka
۲
۱
Sloga Doboj
Finished
۱۵:۳۰
FK Leotar Trebinj
۰
۱
FK Zeljeznicar Sarajevo
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Regionalliga Salzburg
SV Austria Salzburg
۵
۰
TSV St. Johann
Finished
۱۷:۳۰
SV Grodig
۱
۱
SV Wals-Grünau
Finished
۱۷:۳۰
Hallein
۱
۱
SV Kuchl
Finished
۱۷:۳۰
SK Bischofshofen
۳
۱
USK Anif
Finished
۱۷:۳۰
  Slovakia 3. Liga East
Partizan Bardejov
۰
۰
Slavia TU Kosice
Finished
۱۵:۳۰
FK Spisska Nova Ves
۳
۰
Slovan Giraltovce
Finished
۱۶:۳۰
MSK Namestovo
۱
۰
FK Svidnik
Finished
۱۶:۳۰
  Russia FNL 2, Group 4
FC Tyumen
۲
۲
Ural-D Yekaterinburg
Finished
۱۷:۳۰
Zenit Izhevsk
۲
۰
Khimik Vurnary
Finished
۱۴:۳۰
  France Division 1 Women
Fleury 91 FC (W)
۱
۱
Soyaux Asj (W)
Finished
۱۶:۰۰
Dijon FC (W)
۰
۲
Paris FC (W)
Finished
۱۶:۰۰
Olympique Lyonnais (W)
۲
۰
Rodez AF (W)
Finished
۱۶:۰۰
Stade Reims (W)
۳
۰
EA Guingamp (W)
Finished
۱۶:۰۰
  England Northern Premier League
Lancaster City
۱
۱
Belper Town
Finished
۱۷:۳۰
Stafford Rangers
۲
۰
Liversedge
Finished
۱۷:۳۰
Guiseley
۱
۱
Warrington Rylands
Finished
۱۷:۳۰
Warrington Town
۱
۰
Radcliffe Borough
Finished
۱۷:۳۰
Atherton Collieries
۲
۰
Ashton United
Finished
۱۷:۳۰
Matlock Town
۱
۱
Nantwich Town
Finished
۱۷:۳۰
Stalybridge Celtic FC
۰
۳
Morpeth Town
Finished
۱۷:۳۰
FC United of Manchester
۱
۱
Marine
Finished
۱۷:۳۰
  Guatemala Primera Division
Mictlán
۲
۱
Sacachispas Chiquimula
Finished
۰۵:۳۰
CSD Comunicaciones B
۲
۰
Deportivo Sanarate
Finished
۱۸:۳۰
  Japan WE League Cup Women
NTV Beleza (W)
۳
۴
Urawa Red Diamonds (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
Fk Arsenal Ceska Lipa
۱
۰
SK Kladno
Finished
۱۱:۴۵
SFC Opava 2
۱
۲
MFK Karvina B
Finished
۱۱:۴۵
Hvezda Cheb
۰
۷
SK Mondi Steti
Finished
۱۷:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
FC Drita Gjilan
۲
۱
KF Drenica Skenderaj
Finished
۱۴:۳۰
KF Llapi Podujeve
۱
۱
FC Malisheva
Finished
۱۴:۳۰
  Belgium Super League Women
KV Mechelen (W)
۰
۳
Club Brugge (W)
Finished
۱۵:۰۰
Standard Liege (W)
۳
۱
White Star Woluwe (W)
Finished
۱۷:۰۰
Eendracht Aalst (W)
۰
۷
OH Leuven (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Cambodia Premier League
Naga World FC
۲
۰
Kirivong Sok Sen Chey
Finished
۱۵:۰۰
Boeung Ket FC
۱
۲
Angkor Tiger
Finished
۱۲:۱۵
Tiffy Army
۰
۱
Preah Khan Reach Svay Rieng
Finished
۱۵:۰۰
Phnom Penh Crown
۲
۲
Visakha FC
Finished
۱۵:۰۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Sävedalens IF
۶
۲
Tolo IF
Finished
۱۵:۰۰
Assyriska BK
۳
۲
Hoganas BK
Finished
۱۴:۳۰
Ullareds IK
۱
۲
Hittarps IK
Finished
۱۵:۰۰
Husqvarna FF
۲
۳
BK Astrio
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 3rd Division
Oureskolernes BK
۰
۲
FA 2000
Finished
۱۵:۳۰
Ishoj
۱
۴
Middelfart
Finished
۱۴:۳۰
IF Lyseng
۲
۳
AB Tarnby
Finished
۱۴:۳۰
Næsby BK
۴
۱
Vanlose
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
Acs Gloria Popesti Leordeni
۲
۱
ACS Muscelul Câmpulung
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
۲
۱
SG Dynamo Schwerin
Finished
۱۵:۳۰
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
۱
۰
TUS Makkabi
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
FC Kilia Kiel
-
-
SC Weiche Flensburg 08 II
Finished
۱۵:۳۰
SV Todesfelde
۳
۱
Union Neumuenster
Finished
۱۷:۰۰
TSV Pansdorf
۱
۱
Oldenburger SV
Finished
۱۵:۳۰
SV Frisia 03
۲
۲
TSV Bordesholm
Finished
۱۷:۳۰
Inter Turkspor Kiel
۳
۳
Dornbreite
Finished
۱۸:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Sekhukhune United Reserves
۲
۲
Mamelodi Sundowns Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Marumo Gallants Reserves
۰
۱
Kaizer Chiefs Reserves
Finished
۱۴:۰۰
Lamontville Golden Arrows Reserves
۰
۰
Royal AM Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  Rwanda National League
Marines FC
۲
۳
Rayon Sports FC
Finished
۱۶:۳۰
Kiyovu Sport
۱
۲
Sunrise FC
Finished
۱۶:۳۰
Mukura Victory
۲
۳
Gorilla FC
Finished
۱۶:۳۰
  Wales Premier League
Connah's Quay Nomads
۱
۰
Haverfordwest County
Finished
۱۷:۰۰
Flint Town United
۱
۱
Penybont
Finished
۱۷:۰۰
Pontypridd Town
۳
۱
Caernarfon Town FC
Finished
۱۷:۰۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
۲
۱
Aberystwyth Town FC
Finished
۱۷:۰۰
  Poland III Liga, Group 4
CKS Chelmianka Chelm
۰
۱
Wieczysta Krakow
Finished
۱۶:۳۰
Unia Tarnow
۰
۰
Wisloka Debica
Finished
۱۴:۳۰
KS Lublinianka
۳
۰
MKS Czarni Polaniec
Finished
۱۵:۳۰
Orleta Radzyn Podlaski
۰
۱
LKS Lagow
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Elverum
۳
۰
FK Toten
Finished
۱۷:۳۰
Aalesund FK II
۲
۱
Honefoss BK
Finished
۱۷:۳۰
Lillehammer
۳
۳
Volda
Finished
۱۵:۳۰
Foerde
۵
۰
Spjelkavik
Finished
۱۷:۰۰
  Belgium First Division B
Lommel United
۲
۱
RWD Molenbeek
Finished
۱۷:۳۰
Kfco Beerschot-Wilrijk
-
-
SK Deinze
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Wales Cymru South
Carmarthen Town
۰
۳
Afan Lido Port Talbot
Finished
۱۷:۰۰
Trefelin
۳
۱
Cwmbran Celtic
Finished
۱۷:۰۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
GOSK Gabela
۲
۰
NK Mladost Doboj Kakanj
Finished
۱۷:۰۰
HNK Tomislav
۳
۳
FK Radnicki Lukavac
Finished
۱۷:۰۰
NK Bratstvo Gracanica
۳
۱
NK Travnik
Finished
۱۷:۰۰
Tosk Tesanj
۰
۰
NK Jedinstvo Bihac
Finished
۱۷:۰۰
Buducnost Banovici
۱
۰
Radnik Hadzici
Finished
۱۷:۰۰
FK Rudar Kakanj
۱
۰
Stupcanica Olovo
Finished
۱۷:۰۰
FK Gorazde
۱
۱
Vis Simm-Bau
Finished
۱۷:۰۰
Gradina Srebrenik
۱
۰
FK Zvijezda Gradacac
Finished
۱۷:۰۰
  England Southern League Premier Division Central
Tamworth FC
۴
۱
Barwell FC
Finished
۱۷:۳۰
Bedford Town FC
۲
۴
Stourbridge FC
Finished
۱۷:۳۰
Stratford Town
۰
۵
Rushall Olympic
Finished
۱۷:۳۰
Redditch United FC
۴
۲
Royston Town
Finished
۱۷:۳۰
Kings Langley FC
۲
۵
Bromsgrove Sporting
Finished
۱۷:۳۰
Hednesford Town
۵
۰
AFC Rushden And Diamonds
Finished
۱۷:۳۰
  Slovenia 2.SNL
NK Fuzinar Ravne
۲
۱
NK Nafta Lendava
Finished
۱۷:۰۰
NK Bilje
۳
۵
Krsko
Finished
۱۷:۰۰
NK Roltek Dob
۱
۴
ND Ilirija
Finished
۱۷:۰۰
Primorje Ajdovscina
۲
۲
NK Krka
Finished
۱۷:۰۰
  France Championnat National U19 Group D
Montpellier U19
۱
۱
Olympique de Marseille U19
Finished
۱۶:۳۰
Ajaccio U19
۲
۰
Istres U19
Finished
۱۶:۰۰
  San Marino Campionato
Fiorita
۲
۰
SS Cosmos
Finished
۱۶:۳۰
Domagnano
۱
۱
FC Fiorentino
Finished
۱۶:۳۰
SS Virtus
۱
۱
AC Libertas
Finished
۱۶:۳۰
  Montenegro First League
FK Sutjeska Niksic
۵
۰
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Finished
۱۶:۳۰
FK Rudar Plevlja
۲
۱
FK Jezero Plav
Finished
۱۶:۳۰
FK Decic Tuzi
۳
۱
FK Mornar Bar
Finished
۱۷:۳۰
OFK Petrovac
۱
۲
FK Arsenal Tivat
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Coimbra EC U20
۲
۱
Pouso Alegre U20
Finished
۱۶:۳۰
Betim U20
۱
۱
Atletico Mineiro U20
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
SV Oberachern
۱
۴
TSG Backnang
Finished
۱۷:۰۰
FV Ravensburg
۳
۱
FSV 08 Bissingen
Finished
۱۵:۳۰
Goeppinger SV
۴
۱
SSV Reutlingen 05
Finished
۱۵:۳۰
Neckarsulm Sport Union
۱
۰
Freiburger FC
Finished
۱۵:۳۰
Offenburger FV
۰
۶
SV Stuttgarter Kickers
Finished
۱۷:۰۰
FSV Hollenbach
۲
۰
FC Holzhausen
Finished
۱۷:۰۰
  South Africa 1st Division
Pretoria Callies
۲
۱
MM Platinum
Finished
۱۷:۰۰
  Uzbekistan Super League
FC Bunyodkor
۲
۱
Navbahor
Finished
۱۷:۰۰
  Faroe Islands 1. Deild
Vikingur Gota II
۴
۲
TB Tvoroyri
Finished
۱۷:۳۰
Undrið FF
-
-
HB Torshavn II
inprogress
۱۹:۳۰
NSI Runavik II
-
-
Klaksvíkar Ítróttarfelag II
inprogress
۱۹:۳۰
  England Isthmian League Premier
Bishop's Stortford
۰
۰
Wingate & Finchley FC
Finished
۱۷:۳۰
Canvey Island FC
۳
۲
Bognor Regis Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Bowers & Pitsea
۰
۰
Horsham FC
Finished
۱۷:۳۰
Aveley
۳
۱
Margate FC
Finished
۱۷:۳۰
  England National League North
Leamington FC
۲
۲
AFC Telford United
Finished
۱۷:۳۰
Southport FC
۴
۱
Bradford Park Avenue
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
CD Beti Onak
۱
۰
CD Cortes
Finished
۱۷:۳۰
CF Ardoi
۱
۱
Valle de Egues
Finished
۱۸:۰۰
Burlades
-
-
CD Pamplona
inprogress
۱۹:۱۵
  Portugal U19 Championship
Famalicao U19
۲
۳
Rio Ave U19
Finished
۱۷:۳۰
Porto U19
۲
۰
Boavista U19
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico U20 Championship
Atlas U20
۱
۰
Necaxa U20
Finished
۱۷:۳۰
Atletico San Luis U20
۲
۲
Tigres U20
Finished
۱۷:۳۰
Monterrey U20
۳
۱
Pachuca U20
Finished
۱۷:۳۰
Cruz Azul U20
۱
۱
Chivas Guadalajara U20
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
SC Cham
۱
۳
Rapperswil Jona
Finished
۱۷:۳۰
FC Baden
۱
۲
Etoile Carouge FC
Finished
۱۷:۳۰
Young Boys II
۵
۱
Zurich II
Finished
۱۷:۳۰
FC Bulle
۳
۰
YF Juventus Zurich
Finished
۱۸:۳۰
Stade Nyonnais
-
-
Chiasso
inprogress
۱۸:۳۰
SC Kriens
-
-
FC Bavois
inprogress
۱۹:۰۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 3
FC Wettswil-Bonstetten
۳
۰
FC Weesen
Finished
۱۷:۳۰
Lugano II
۱
۱
FC Tuggen
Finished
۱۸:۳۰
  Croatia 3. HNL
NK Jadran LP
۵
۱
NK Zagorec Krapina
Finished
۱۷:۰۰
  Malta Premier League
Mosta FC
۱
۱
Sirens FC
Finished
۱۶:۳۰
Hamrun Spartans FC
۲
۰
Floriana FC
Finished
۱۶:۳۰
Santa Lucia F.C.
۱
۳
Gudja United
inprogress
۱۸:۴۵
Zebbug Rangers FC
۰
۳
Marsaxlokk
Finished
۱۸:۴۵
  Bosnia and Herzegovina 1. Division RS
Omarska
۲
۱
Sutjeska Foca
Finished
۱۷:۰۰
FK Krupa na Vrbasu
۳
۱
FK Laktasi
Finished
۱۷:۰۰
FK Zvijezda 09
۵
۱
FK Drina Zvornik
Finished
۱۷:۰۰
FK Slavija Sarajevo
۳
۲
Rudar Prijedor
Finished
۱۷:۰۰
FK Modrica
۰
۰
Famos Vojkovici
Finished
۱۷:۰۰
Sloboda Mrkonjic Grad
۰
۱
FK Zeljeznicar Banjaluka
Finished
۱۷:۰۰
FK Podrinje
۱
۲
FK Ljubic Prnjavor
Finished
۱۷:۰۰
  Portugal Taca de Portugal
Varzim SC
۱
۰
Feirense
Finished
۱۶:۳۰
Oliveira Hospital
۲
۱
Estrela Amadora
Finished
۱۷:۳۰
CF Os Belenenses
۱
۱
SCU Torreense
inprogress
۱۹:۱۵
  Tanzania Premier League
Namungo FC
۰
۰
KMC FC
Finished
۱۶:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
KF Laci
۰
۱
KS Kukesi
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
SC Paderborn 07 II
۱
۰
TSV Victoria Clarholz
Finished
۱۶:۳۰
  Latvia 1. Liga
Valmiera FC II
۴
۱
AFA Olaine
Finished
۱۶:۳۰
  North Macedonia Second League
FK Teteks
۰
۲
ZFK Kamenica Sasa
Finished
۱۶:۳۰
FK Vardar Skopje
۲
۰
FK Kit-Go Pehcevo
Finished
۱۶:۳۰
FK Sloga 1934 Vinica
۰
۱
KF Rinija Gostivari
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
SV Steinbach 1920
۴
۰
Adler Weidenhausen
Finished
۱۶:۳۰
SV 1898 Unter Flockenbach
۰
۳
TSV Eintracht Stadtallendorf
Finished
۱۶:۳۰
  Syria Syrian Premier League
Al-Jaish
۰
۰
Tishreen
Finished
۱۶:۳۰
  France Championnat National U19 Group C
Nantes U19
۰
۱
Girondins de Bordeaux U19
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
SC Bregenz
۲
۰
SC Rothis
Finished
۱۷:۳۰
VfB Hohenems
۴
۴
FC Lauterach
Finished
۱۷:۳۰
FC Egg
۳
۱
Admira Dornbirn
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 1. Division Women
Medkila (W)
۲
۴
KIL/Hemne (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
Lys Sassandra
۱
۱
Club Omnisports Korhogo
inprogress
۱۹:۰۰
Stella Club d Adjame
-
-
ASI d'Abengourou
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Club Cipolletti
۱
۲
CA Liniers Bahia Blanca
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland Super League Women
FC Basel (W)
۰
۲
Servette Chenois (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Miramar Misiones
-
-
Club Atletico Cerro
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Morocco Botola Pro
Olympique de Safi
-
-
Ittihad Riadhi de Tanger
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 2
Caudal Deportivo de Mieres
۰
۰
UD Llanera
inprogress
۲۰:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 10
Club Fundadores
-
-
Inter Queretaro II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 8
Hidalguense
۰
۰
Cefor Chaco Giménez
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Huetor Tajar
۰
۰
Atletico Porcuna CF
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
CD Estradense
۲
۰
Deportivo Fabril
inprogress
۲۰:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
CD Bullense
۰
۱
Ciudad de Murcia
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Manchego Ciudad Real CF
۱
۰
Quintanar Rey
inprogress
۱۹:۳۰
  France National 2, Group C
Toulon Var
۰
۱
Jura Sud Foot
inprogress
۱۹:۳۰
Olympique Ales
۰
۰
RC Grasse
inprogress
۲۰:۳۰
  Russia FNL 2, Group 2
Torpedo Vladimir
۲
۲
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
Finished
۱۶:۳۰
Chertanovo Moscow
۰
۰
FC Tver
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland Highland League
Inverurie Loco Works
۰
۱
Brechin City
Finished
۱۷:۳۰
  Kuwait Premier League
Al Tadamon
۱
۱
Al Sahel Abu Halifa
inprogress
۱۸:۳۰
Al-Arabi Kuwait
۰
۰
Al-Jahra
inprogress
۲۰:۵۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Atzeneta
۱
۱
Patacona FC
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Merida
۲
۰
Pontevedra
Finished
۱۸:۳۰
Unionistas de Salamanca CF
۲
۱
Rayo Majadahonda
Finished
۱۸:۳۰
CF Fuenlabrada
۰
۰
Linares Deportivo
inprogress
۲۰:۳۰
CD Badajoz
-
-
Racing de Ferrol
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  France National 2, Group A
Rennes II
۱
۲
St Pryve St Hilaire
Finished
۱۸:۳۰
Blois Foot 41
۱
۲
Caen II
inprogress
۱۹:۳۰
AS Beauvais Oise
۰
۰
Chateaubriant
inprogress
۱۹:۳۰
Rouen
۲
۰
US St. Malo
inprogress
۱۹:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Correcaminos II
۲
۳
Aguacateros CD Uruapan
Finished
۱۸:۳۰
Leones Negros UDG II
۰
۱
Tritones Vallarta MFC
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Ponferradina B
۲
۰
Palencia CF
Finished
۱۸:۱۵
Atletico Astorga CF
۴
۰
UD Santa Marta
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
Touring Ke
۲
۲
San Ignacio
Finished
۱۸:۰۰
Urduliz FT
۱
۰
Lagun Onak
Finished
۱۸:۳۰
Anaitasuna
-
-
Aurrera de Ondarroa
inprogress
۱۸:۳۰
SD Deusto
۱
۱
CD Vitoria
inprogress
۱۹:۱۵
SCD Durango
۰
۱
Club Portugalete
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Real Oviedo II
۰
۲
Ourense CF
Finished
۱۸:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
SD Torina
-
-
Castro
Finished
۱۷:۴۵
UM Escobedo
-
-
SDA Albericia
inprogress
۱۸:۳۰
UD Samano
-
-
UC Cartes
inprogress
۱۸:۳۰
Solares
۱
۱
SD Revilla
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
AD Alcorcon B
۰
۰
AD Union Adarve
Finished
۱۷:۳۰
Leganes B
۰
۰
Don Benito
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
Ilves Tampere (W)
۶
۰
ONS Oulu (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Cyprus 2. Division
Anagennisi Deryneia
۰
۱
MEAP Nisou
Finished
۱۶:۳۰
Digenis Ypsonas
۱
۰
Ayia Napa
Finished
۱۶:۳۰
Peyia 2014
۱
۲
PAEEK
Finished
۱۶:۳۰
Ermis Aradippou
۲
۱
AE Zakakiou
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 3
FC Voluntari II
۴
۰
Farul Constanta II
Finished
۱۵:۳۰
  Burundi Premier League
Vital'O FC
۱
۱
Flambeau du Centre FC
Finished
۱۶:۳۰
  Belarus 1. Division
FK Osipovichy
۰
۴
FC Smorgon
Finished
۱۳:۳۰
FK Lokomotiv Gomel
۳
۱
Kommunalnik Slonim
Finished
۱۵:۲۰
FC Lida
۰
۰
Ostrovets
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Regionalliga North
Weiche Flensburg 08
۲
۲
Teutonia Ottensen
Finished
۱۵:۰۰
Kickers Emden
۰
۳
1. FC Phoenix Luebeck
Finished
۱۵:۳۰
SSV Jeddeloh
۲
۱
FC St. Pauli II
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Regionalliga West - Tirol
SC Kitzbuhel
۰
۱
Reichenau
Finished
۱۵:۰۰
SC Imst
۴
۴
Schwaz
Finished
۱۷:۳۰
FC Kufstein
۲
۴
SV Fugen
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Ready
۲
۳
FK Fyllingsdalen
Finished
۱۴:۳۰
Os Turnforening
۶
۳
Lokomotiv Oslo
Finished
۱۵:۰۰
Nordstrand
۶
۰
Grei
Finished
۱۵:۳۰
Kjelsas II
۴
۱
Froya
Finished
۱۸:۳۰
  Lithuania I Lyga
FK Ekranas
۱
۲
FK Neptunas Klaipeda
Finished
۱۴:۳۰
FC Garliava
۲
۰
FK Babrungas Plunge
Finished
۱۵:۳۰
  Uganda Premier League
Blacks Power
۰
۵
Bul FC
Finished
۱۴:۳۰
Maroons FC
۵
۰
Busoga United FC
Finished
۱۶:۳۰
URA FC
۰
۰
Onduparaka FC
Finished
۱۶:۳۰
UPDF FC
۱
۱
Express SC
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 4
Viby IF
-
-
Kjellerup IF
Finished
۱۴:۳۰
Odder IGF
۵
۱
ASA Aarhus
Finished
۱۴:۳۰
Norresundby BK
۱
۳
Vejgaard
Finished
۱۵:۰۰
FC Djursland
۰
۷
Aarhus Fremad II
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
Otterup B og IK
-
-
Brabrand IF II
Finished
۱۴:۳۰
Tarup-Paarup IF
۳
۰
Varde
Finished
۱۴:۳۰
OKS
-
-
B 1909
Finished
۱۴:۳۰
Hedensted IF
۱
۲
Marienlyst
Finished
۱۵:۰۰
  Armenia Premier League
FC Shirak
۱
۲
Lernayin Artsakh FC
Finished
۱۴:۳۰
Pyunik Yerevan
۵
۱
Alashkert
Finished
۱۶:۳۰
  Thailand Thai League 2
Samut Prakan City FC
۲
۱
Phrae United
Finished
۱۴:۰۰
Raj Pracha
۱
۰
Suphanburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Chiangmai FC
۲
۱
Krabi FC
Finished
۱۵:۰۰
Udon Thani FC
۳
۱
Kasetsart
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Hudiksvalls Forenade
-
-
FC Gute
Finished
۱۴:۰۰
Skiljebo SK
۳
۱
Kungsangens IF
Finished
۱۵:۳۰
Forsbacka IK
۰
۳
IFK Stocksund
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Ytterhogdals IK
۱
۲
Storfors AIK
Finished
۱۳:۳۰
Algarna-Harnosand IF
۲
۱
Kiruna FF
Finished
۱۴:۳۰
Bodens BK
۲
۱
Bergnasets AIK
Finished
۱۵:۳۰
Friska Viljor
۳
۲
Sund IF
Finished
۱۵:۳۰
Skelleftea FF
-
-
Umea FC Academy
Finished
۱۵:۳۰
Lulea IFK
۴
۲
Gottne IF
Finished
۱۶:۳۰
Sandviks IK
۴
۱
IFK Oestersund 1906
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Ykkonen
Japs
۱
۳
FF Jaro
Finished
۱۵:۳۰
PIF Parainen
۱
۲
SJK Akatemia
Finished
۱۵:۳۰
PK-35
۱
۰
IF Gnistan Helsinki
Finished
۱۶:۳۰
  Ethiopia Premier League
Ethiopian Medhin
-
-
Kedus Giorgis
Finished
۱۳:۳۰
Dire Dawa
۲
۲
Sidama Bunna
Finished
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Rakow II Czestochowa
۱
۰
MKP Carina Gubin
Finished
۱۳:۳۰
Chrobry Glogow II
۰
۱
LKS Goczalkowice Zdroj
Finished
۱۶:۰۰
Stal Brzeg
۳
۰
Odra Wodzislaw
Finished
۱۶:۳۰
Lechia Zielona Gora
۱
۱
Polonia Bytom
Finished
۱۶:۳۰
Polonia Nysa
۰
۳
Sleza Wroclaw
Finished
۱۶:۳۰
KS Stilon Gorzow Wlkp
۰
۰
Miedz Legnica ll
Finished
۱۷:۰۰
Gwarek Tarnowskie Gory
۱
۲
Warta Gorzow
Finished
۱۷:۳۰
MKS Kluczbork
۰
۲
Rekord Bielsko-Biala
Finished
۱۷:۳۰
  Belarus Reserve League
Dnepr Mogilev Reserves
۰
۳
FK Slutsk Reserves
Finished
۱۳:۳۰
FK Gomel Reserves
۱
۲
FC Vitebsk Reserves
Finished
۱۴:۰۰
  Russia FNL 2, Group 3
Avangard Kursk
۰
۰
FC Sakhalinets
Finished
۱۳:۳۰
  Poland Central Youth League
Wisla Krakow U19
۱
۱
MZKS Arka Gdynia 1929 U19
Finished
۱۲:۳۰
Korona Kielce U19
۲
۴
KKS Lech Poznan U19
Finished
۱۳:۳۰
Jagiellonia Bialystok U19
۱
۳
MKS Polonia Warszawa U19
Finished
۱۵:۰۰
  Vietnam V-League 2
Tuan Tu Phu Tho
۲
۰
Huda Hue FC
Finished
۱۲:۳۰
  Poland IV Liga
Rozwoj Katowice
۴
۰
KS Unia Dabrowa Gornicza
Finished
۱۲:۳۰
Zaglebie Sosnowiec II
۲
۲
Victoria Czestochowa
Finished
۱۲:۳۰
KTS-K Luzino
۱
۱
Gryf Slupsk
Finished
۱۲:۳۰
LKS Drama Zbroslawice
۲
۰
Przemsza Siewierz
Finished
۱۲:۳۰
Wislanie Jaskowice
۳
۲
LKS Luban Maniowy
Finished
۱۵:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
Flora Tallinn (W)
۱۱
۰
Polva FC Lootos (W)
Finished
۱۲:۳۰
JK Tammeka Tartu (W)
۲
۳
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
SK Benesov
۱
۱
FK Prepere
Finished
۱۱:۴۵
FK Banik Most - Sous
۱
۱
Sokol Zivanice
Finished
۱۷:۳۰
Slovan Velvary
۵
۲
FK Usti nad Labem
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic 2. Liga
Trinec
۰
۲
MKF Chrudim
Finished
۱۱:۴۵
Prostejov
۰
۲
Sparta Prague B
Finished
۱۷:۳۰
SK Lisen
۱
۲
MFK Karvina
Finished
۱۷:۳۰
  Philippines PFL
United City FC
۱
۰
Maharlika
Finished
۱۱:۳۰
Azkals DT
۰
۱
Kaya FC
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
SC Freital
۰
۲
Eilenburg
Finished
۱۵:۳۰
Ludwigsfelder FC
۰
۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
Finished
۱۵:۳۰
VfB Auerbach
۳
۱
FSV Wacker Nordhausen
Finished
۱۵:۳۰
SV Blau-Weiss Zorbau
۳
۰
FC Einheit Wernigerode
Finished
۱۵:۳۰
FC Grimma
۰
۰
VfB 1921 Krieschow
Finished
۱۵:۳۰
VFC Plauen
۳
۰
VfL Halle 1896
Finished
۱۵:۳۰
SG Union Sandersdorf
۱
۱
FC Einheit Rudolstadt
Finished
۱۵:۳۰
SV 1890 Westerhausen
۱
۱
FC An der Fahner Hohe
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Nardo FK Trondheim
۳
۰
Kolstad
Finished
۱۵:۳۰
Steinkjer
۱
۱
Melhus IL
Finished
۱۵:۳۰
Tiller IL
۱
۰
Trygg/Lade
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Curslack-Neuengamme
۰
۳
Concordia Hamburg
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Bjarg
۱
۴
Sola
Finished
۱۵:۳۰
IL Brodd
۱
۲
Stord Sunnhordland FK
Finished
۱۵:۳۰
Vidar
۱
۴
Fana IL Nesttun
Finished
۱۶:۰۰
Bremnes
۵
۰
Akra IL
Finished
۱۶:۳۰
Brann 2
۳
۱
Viking 2
Finished
۱۶:۳۰
Djerv 1919
۲
۲
Lysekloster
Finished
۱۷:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Dubrava Zagreb
۲
۱
NK Croatia Zmijavci
Finished
۱۶:۲۰
BSK Bijelo Brdo
۰
۰
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۱۷:۰۰
NK Jarun
۲
۰
NK Dugopolje
Finished
۱۷:۰۰
Vukovar 1991
۱
۱
NK Hrvatski Dragovoljac
Finished
۱۷:۰۰
  Israel National League U19
Hapoel Ramat Gan U19
۱
۲
Hapoel Hadera U19
Finished
۱۶:۲۰
Maccabi Netanya U19
۱
۲
Maccabi Haifa U19
Finished
۱۶:۴۵
Maccabi Tel Aviv U19
۲
۱
Hapoel Rishon Lezion U19
Finished
۱۷:۱۰
Hapoel Raanana U19
۴
۰
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Finished
۱۷:۴۵
  Italy Serie C, Group B
ASD Torres
۲
۲
Vis Pesaro 1898
Finished
۱۶:۰۰
US Pontedera 1912
۰
۲
Siena 1904
inprogress
۱۹:۰۰
  Lebanon Premier League
Tripoli SC
۰
۲
Al Hikma Beirut
Finished
۱۶:۰۰
AL-Nejmeh SC Beirut
۱
۲
Shabab AL Sahel
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 9
CS Ocna Mures
۰
۰
CS Sanatatea Cluj
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 6
Viitorul Daesti
۱
۰
Vedita Colonesti
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Koblenz
۳
۰
SG 2000 Mulheim-Karlich
Finished
۱۵:۳۰
Arminia Ludwigshafen
۰
۰
FK Pirmasens
Finished
۱۶:۳۰
TSG Pfeddersheim
۱
۳
TSV Schott Mainz
Finished
۱۶:۳۰
SV Morlautern
۳
۲
FSV Jagersburg
Finished
۱۷:۰۰
Kirchberg 1909
۲
۱
Sportfreunde Eisbachtal
inprogress
۱۹:۳۰
  Austria Landesliga
SV Vols
۳
۰
Oberperfuss
Finished
۱۵:۳۰
ASKO Gmund
۱
۲
Spittal
Finished
۱۶:۰۰
SC Bad Sauerbrunn
۵
۵
FC Deutschkreutz
Finished
۱۸:۳۰
UFC Markt Allhau
۰
۲
Oberwart
inprogress
۱۹:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
FC Nordsjaelland (W)
۱
۳
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
FK Senja Silsand
۲
۱
Floya
Finished
۱۵:۳۰
Lorenskog IF
۲
۰
Gjelleraasen
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III Seria 10
CSM Victoria Carei
۱
۳
Minerul Ocna Dej
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Smedby AIS
۳
۵
Syrianska FC
Finished
۱۵:۳۰
Nykopings BIS
۵
۱
IFK Eskilstuna
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia Esiliiga
Harju Jalgpallikool
۱
۰
FC Elva
Finished
۱۵:۳۰
JK Tulevik Viljandi
۲
۴
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 2. Division
FC Roskilde
۰
۱
Esbjerg F.B.
Finished
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad
۲
۲
Skive IF
Finished
۱۵:۳۰
Kolding IF
۲
۲
BK Frem
Finished
۱۵:۳۰
Jammerbugt FC.
۰
۳
Akademisk Boldklub Gladsaxe
Finished
۱۶:۳۰
B93 Kopenhagen
۴
۰
Brabrand IF
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 5
ACS KSE Targu Secuiesc
۱
۰
AFC Odorheiu Secuiesc
Finished
۱۵:۳۰
Acs Kids Tampa Brasov
۲
۰
Sepsi II
Finished
۱۵:۳۰
CSO Plopeni
۰
۰
CS Blejoi Vispeti
Finished
۱۵:۳۰
CS Paulesti
۰
۱
ACS Olimpic Cetate Rasnov
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 8
ACS Progresul Pecica
۴
۱
ACS Ineu
Finished
۱۵:۳۰
CSM Scolar Resita
۱
۲
Pobeda Star Binov
Finished
۱۵:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
FFC Frankfurt II (W)
۳
۲
FC Ingolstadt 04 (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
IF Fram Larvik
۲
۱
Follo Fotball Ski
Finished
۱۵:۳۰
Vindbjart FK Vennesla
۶
۲
Uraedd FK
Finished
۱۵:۳۰
Pors Grenland
۲
۱
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۵:۳۰
Randesund
۱
۳
Halsen
Finished
۱۵:۳۰
Fredrikstad 2
۳
۱
Mandalskameratene
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Ariana FC
۲
۰
IFK Berga
Finished
۱۵:۳۰
Nosaby IF
۲
۱
Osterlen FF
Finished
۱۵:۳۰
Rappe GOIF
۲
۱
Eslovs BK
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 7
Vointa Lupac
۱
۰
CS Jiul Petrosani
Finished
۱۵:۳۰
  North Macedonia First League
Makedonija GjP
۱
۱
FC Struga Trim & Lum
Finished
۱۵:۳۰
Bregalnica Stip
۱
۳
Rabotnicki Skopje
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 1
ACS Foresta Suceava
۲
۰
CSM Bacau
Finished
۱۵:۳۰
Acs Bucovina Radauti
۱
۲
ACS Somuz Falticeni
Finished
۱۵:۳۰
Stiinta Miroslava
۳
۱
FC Ceahlaul Piatra Neamt
Finished
۱۵:۳۰
  Lithuania A Lyga
Lietava Jonava
۰
۱
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۵:۳۰
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۲
۱
Siauliai FA
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Carioca Women
Vasco da Gama (W)
-
-
Serra Macaense FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Fluminense RJ (W)
-
-
Duque de Caxias (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید